fbpx
Dalej Mama

Warsztat Energetyczny Facelift-nauka zabiegu 07.07.2019r.


Warsztat Energetyczny Facelift-nauka zabiegu

Przypomnij sobie poranne spotkania z samym sobą w lustrze…wielu z nas niemalże z automatu osądza tam siebie i swój wygląd zamiast życzliwie się z sobą przywitać. Przeszkadzają nam zagniecenia, bruzdy, zmarszczki, blizny, czy nierówności w kolorycie skóry. Każdy z nas chciałby przecież wyglądać lepiej, promienniej i młodziej.

Proces energetyczny Access FACELIFT służy wywołaniu w całym Twoim ciele generatywnych energii młodości. Różnorodność energii (wpływających fenomenalnie na nasze ciało), które są przywoływane w trakcie tego procesu jest ogromna (poznasz je na warsztatach). To właśnie dzięki temu zabieg ten działać może odmładzająco i regenerująco na komórki całego ciała, może zmniejszać objawy starzenia, przywracać blask twarzy, wygładzać i rozjaśniać skórę również trądzikową i działać. Dodatkowym zaproszeniem niech będzie fakt, iż jest on cudownie relaksujący i odprężający.

Zabieg ten może wykonywać każdy-każdemu bez względu na wiek, płeć i wygląd. Nie ma tu żadnych wymagań, co do wcześniejszego przygotowania, czy umiejętności, o ile zaznajomisz się z techniką zabiegu i będziesz ja prawidłowo stosował. Jest to fenomenalny zabieg nie tylko bezinwazyjnie poprawiający nasz wygląd i samopoczucie, ale również zapraszający więcej przestrzeni, spokoju i możliwości do naszego ciała i życia. Uczysz się go raz i znasz na całe życie.

Jest to zaproszenie dla tych, którzy wbrew projekcjom tej rzeczywistości dotyczącym nieuchronnych zestarzeń i kategoryzacji wiekiem chcą zaprosić do swojego ciała inne możliwości.

Po warsztacie otrzymasz certyfikat uprawniający do wykonywania tego zabiegu w dowolnym gabinecie oraz wszystkie materiały szkoleniowe – wydrukowane oraz audio.

Prowadzenie:
Dorota Doris Wysocka
LIFE, ENERGY & BODY COACH
www.accessyou.pl

Certyfikowany Life Coach ICC
Certyfikowany Facylitator Access Consciousness®
Certyfikowany Facylitator Pracy z Ciałem oraz Right Body For You
Certyfikowany Facylitator Energetycznych Zabiegów na Ciało
Certyfikowany Coach Związków i Relacji

MIEJSCE:

Akademia Rozwoju DalejMama, ul. Jemiołowa 44/lok 107b

INWESTYCJA:

860 PLN; osoby uczestniczące 1szy raz, powtarzający oraz młodzież 16-18 lat 50% ceny, dzieci bezpłatnie jeśli uczestniczą w klasie w towarzystwie osoby dorosłej
Wpłata zaliczki w wysokości 200 PLN na konto:
ING BANK, 14 1050 1520 1000 0092 0651 4821
w tytule: Imię nazwisko, Wrocław i nazwa warsztatu

Konieczne wcześniejsze zgłoszenia na adres:
gabriela.ryczek@gmail.com lub 660432736
dorota.wysocka@accessyou.pl lub 606 222 609


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *