Ścieżką SERCA do realizacji marzeń zawodowych.
Praca w zgodzie z potencjałem i w rytmie DUSZY.

 

Są w życiu takie momenty, kiedy bardzo mocno czujemy, że to WŁAŚNIE TEN MOMENT, że już dalej nie chcemy brnąć w coś, co nie jest zgodne z nami – naszymi pragnieniami, marzeniami, intuicją. Że czas to zmienić, ruszyć na przód… w podróż po swoje.

To często w tym momencie powstają w naszym sercu i umyśle obrazy bardziej lub mniej odważne, bardziej lub mniej sprecyzowane… czasem jako takie mało uchwytne myśli, nierozczesane, niedookreślone, ale budzące nadzieję, dające przyjemne uczucie ekscytacji i ….pojawia się ten błysk w oku.
A potem pytanie: co mam z tym dalej zrobić?
Czy zatrzymałaś się choćby na krótką chwilę, żeby się temu przyjrzeć, dookreślić, nadać kierunek, podjąć działanie?  Czy może w tym momencie stery przejmuje wewnętrzny krytyk: ” nie dam rady”, „nie wiem jak to zrobić”, „nie mam czasu” albo dopada zewnętrzny pęd i ….koncepcja, pomysł, marzenie schodzi na dalszy plan….?

A może wręcz odwrotnie – masz poczucie pustki, nie przychodzą do głowy żadne pomysły a jedynie stwierdzenie „ja nie wiem” a potem, jak w kołowrotku pojawia się frustracja „czemu ja nie wiem co bym chciała”?

Czasem naprawdę nie potrzeba nic więcej jak tylko chwili zatrzymania i z pełną uważnością wsłuchania się w to, co „w duszy gra” – to nic nie kosztuje, nie niesie żadnego ryzyka, jest bezpieczne, a może bardzo dużo zmienić ♥

Od tego właśnie zaczniemy nasze spotkanie – od zatrzymania się w Tu i Teraz i wyciągnięcia na wierzch naszych pragnień, marzeń, ale również pojawiających się barier, przekonań i wgranych programów, które skutecznie zatrzymują przed realizacją PRAWDZIWEJ SIEBIE w życiu zawodowym.
Kiedy uda się to zrobić, nie pozostanie nic innego jak określić cele, strategie, zrobić dobry plan i ….podjąć działanie. Działanie, które da poczucie spełnienia, szczęścia, ale za którym będzie szła też obfitość, zarabianie.

Jeśli:
• poszukujesz nowych dróg rozwoju;
• chcesz się upewnić, że to właściwy kierunek;
• potrzebujesz poznać potencjał w Tobie drzemiący;
• masz pomysł na biznes, ale nie wiesz jak się za to zabrać – jak napisać biznesplan i czym on dla nas tak naprawdę jest
• szukasz pracy lub chcesz zmienić obecną
serdecznie zapraszam Cię na konsultacje i do wspólnego działania prowadzącego do realizacji marzeń ♥

Podczas spotkań, procesu:
• pomogę Ci poukładać to, co niepoukładane, „rozczesać” myśli;
• zastanowimy się jaki jest cel, motywacja do podjęcia działania i jaka jest Twoja gotowość do zmian, zwrócimy uwagę na to, jakie są Twoje mocje strony i znajdziemy sposób na ich wyrażenie;
• uruchomimy Twój wewnętrzny kompas intuicji;
• przegadamy pomysł i włożymy go w „realne ramy” (biorąc pod uwagę możliwości, zasoby, potrzeby);
• wspólnie stworzymy strategię działania i wyznaczymy poszczególne kroki i cele szczegółowe;
• opracujemy dokumenty aplikacyjne, przygotujemy do rozmowy o pracę – w przypadku ubiegania się o nowe stanowisko;
• opracujemy konkretny biznesplan wraz z budżetem oraz zrobimy analizę możliwości finansowania realizacji pomysłu – w przypadku decyzji o własnej firmie.

Na każdym z etapów będę Ci towarzyszyć, wspierać a czasem i podpowiadać, dzieląc się swoim doświadczeniem i wiedzą.

W swojej pracy wykorzystuje wiele metod z obszaru doradztwa zawodowego. Nie zabraknie też pracy z mapą marzeń, elementów medytacji, pracy z energią.

 

Kim jestem?

Nazywam się Joanna Kubrakiewicz. To co mogę powiedzieć o sobie, to na pewno to, że przede wszystkim jestem praktykiem – od prawie 10 lat prowadzę własną firmę, jestem współwłaścicielką sieci prywatnych żłobków „Po sąsiedzku” oraz Akademii Rozwoju DalejMama, Akademii DalejMama Kids oraz współtworzę Body4Soul Holistic Studio. Firmę zakładałam pracując równocześnie na etacie (co było nie lada wyzwaniem) i zaczynałam od tzw. zera – bez doświadczenia, budżetu na inwestycję, znajomości branży. Do wszystkiego, co osiągnęłam doszłam na zasadzie prób i błędów, a droga była dosyć wyboista. Po tych kilku latach różnych doświadczeń stworzyła się we mnie myśl, że chciałbym pomagać innym Kobietom, będącym na starcie – towarzyszyć, wspierać, czasem podpowiedzieć.

Z wykształcenia jestem pedagogiem – doradcą zawodu. Posiadam wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu warsztatów, kursów i szkoleń z zakresu przedsiębiorczości i poradnictwa zawodowego. Jestem również współautorką publikacji „Dobry start na rynku pracy – studencki przewodnik kariery”. Oprócz prowadzenia własnej firmy pomagam w tworzeniu nowych pomysłów biznesowych, ich realizacji oraz pisaniu biznesplanów i wniosków na dotację, dofinansowanie (z bardzo różnych obszarów i branż, wszystkie zakończone sukcesem). Kilka lat temu weszłam na ścieżkę szeroko rozumianego rozwoju osobistego i duchowego, dzięki której w tej chwili zarówno w życiu prywatnym i zawodowym staram się kierować sercem, intuicją i jak najlepiej wykorzystywać swój potencjał. Każdy dzień, sytuacja, wyzwanie traktuje jako kolejną, wzbogacającą lekcję i za każdą jestem bardzo wdzięczna. Sama również często korzystam ze wsparcia innych, bo wiem że jest to niezwykle ważne i inspirujące.

 

Moją MOCĄ jest na pewno widzenie we wszystkim POTENCJAŁU. Rzucasz zdanie, hasło a mi przychodzą od razu pomysły, koncepcje, otwiera się przestrzeń. Skąd one przychodzą? Nie wiem, ale wiem że to po prostu płynie… w połączeniu z energią serca, a Ty „oglądasz” i sprawdzasz co z Tobą rezonuje, co dla Ciebie jest na ten moment właściwe, co Cię odżywia i …idziemy dalej ♥

 

Gdzie odbywają się spotkania?

Na spotkanie zapraszam Cię do Akademii Rozwoju DalejMama, która mieści się przy ul. Jemiołowej 44 we Wrocławiu.

Możliwe jest też spotkanie on  line, na skypie (chociaż wówczas będzie bez przytulaska na koniec :P)

 

Inwestycja

Pojedyncza godzina konsultacji – 170 zł/h

Miesięczny moduł – 1 miesiąc wspólnej pracy (4 spotkania na żywo lub on-line, bieżący kontakt na whats app, wsparcie energetyczne, wsparcie w dalszych, konkretnych krokach) – 800 zł.

 

Aby zapisać się na konsultację wypełnij zgłoszenie – https://forms.gle/peBwBoqeGg7rKmXT9