fbpx
Dalej Mama

Pieniądze nie są problemem-Twoje przekonania są! 06.07.2019r.


Pieniądze nie są problemem-Twoje przekonania są!

Swoją rzeczywistość finansową budujemy najczęściej w taki sposób, w jaki nauczono nas w rodzinach, szkołach, w grupie społecznej, czyli w oparciu o punkty widzenia innych osób, które kupiliśmy jako jedyne, właściwe, obowiązujące, niepodważalne.

Jest tam wiele potrzebnych praktyk, zasad, prawd, często zaszczepionych lęków i… często zupełny brak świadomości tego, czym jest energia pieniądza i jak bardzo się przed nią bronimy lub nawet wypieramy z własnego życia. To zupełnie inna wiedza, której nie zdobędziesz na studiach ekonomicznych, finansowych lub nawet w codziennym życiu. Inna nie znaczy mniej istotna. Wręcz przeciwnie.

Bardzo często nasze relacje z pieniądzem budowane są w sposób mało świadomy; zdajemy się być „skazani na zarabianie” i radzenie sobie bardziej z jego brakiem niż z nadmiarem w życiu. Zupełnie nie dopatrujemy się w tym swojego udziału, swoich wyborów oraz tego, że jest to konsekwencją naszego podejścia, światopoglądu, przekonań oraz ograniczonej obecności z samą energią pieniądza.

Zmienić to możesz na tym warsztacie. Zmieniamy sposób patrzenia na pieniądze, przekonania, poruszamy te miejsca, gdzie odseparowałeś się od pieniędzy, gdzie nie uznajesz siebie za źródło kreacji i gdzie sam zapierasz się obfitości i bogactwu.
Otrzymasz dodatkowo pragmatyczne narzędzia do kreowania zupełnie innej obecności z pieniędzmi w swoim życiu oraz ich kreowania.

Zmieniając podejście i poznając narzędzia zmienisz na zawsze swoją percepcję i obecność z pieniędzmi.. Będziesz sam wiedział kiedy, jak i co kreujesz oraz zapraszasz do życia lub nie:-)

Jak by to było, żeby do tego bardzo ważnego obszaru naszego życia zaprosić dużo więcej lekkości, radości, otrzymywania i możliwości?

Na warsztacie poznasz praktyczne narzędzia służące do zmiany Twojej sytuacji finansowej i rozpoczęcia zupełnie innej obecności z pieniędzmi w swoim życiu.

Jest to zaproszenie dla wszystkich, którzy chcą stać się bardziej obecni z energią pieniądza i zacząć kreować własną rzeczywistość finansową:-)

 

MIEJSCE:

Akademia Rozwoju DalejMama, ul. Jemiołowa 44/lok 107b

INWESTYCJA:

550zł

wpłata zaliczki w wysokości 100zl na konto:
ING BANK, 14 1050 1520 1000 0092 0651 4821
w tytule: Imię nazwisko, Wrocław i nazwa warsztatu

Konieczne wcześniejsze zgłoszenia na adres:
gabriela.ryczek@gmail.com lub 660432736
dorota.wysocka@accessyou.pl lub 606 222 609

Prowadzenie:
Dorota Doris Wysocka
LIFE, ENERGY & BODY COACH
www.accessyou.pl

Certyfikowany Life Coach ICC
Certyfikowany Facylitator Access Consciousness®
Certyfikowany Facylitator Pracy z Ciałem oraz Right Body For You
Certyfikowany Facylitator Right Voice For You
Certyfikowany Coach Związków i Relacji


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *