fbpx
Dalej Mama

Mamo, tańcz! Zajęcia dla Mam z małymi Dziećmi i Kobiet w ciąży.


Mamo, tańcz! Zajęcia dla Mam z małymi Dziećmi i Kobiet w ciąży.

Gdyby tak zacząć dzień od okrążeń, delikatnego rozciągania, energicznej rozgrzewki? Dotyku? Kontaktu z ziemią? Świadomego oddechu? Od przyjemnego ruchu, który może przerodzić się w taniec? Zacząć dzień od prezentu jakim możemy obdarzyć same siebie?

W radosnej zabawie, z dużą uważnością na swoje potrzeby, na innych, na otoczenie będziemy odkrywać i poszerzać zakres ruchu, wzmacniać się, uruchomimy drzemiący w każdej z nas potencjał.

W towarzystwie najbliższej Tobie osoby, która nie odrywa od Ciebie wzroku. My również będziemy obserwować i naśladować organiczny ruch naszych maleństw.

Możemy tańczyć same, z dzidziusiem na rękach, w chuście albo z tym, który jeszcze w brzuchu 🙂

Jedną z zalet chustonoszenia jest to, że Maluszek jest cały czas przy nas, blisko, wtulony, ukołysany, czuje ciepło i bicie serca mamy a to daje ogromne poczucie bezpieczeństwa obojgu.

Z kolei zalety płynące z tańca to między innymi: rozluźnienie ciała, uwolnienie emocji, ale też wzmocnienie i duża dawka radości.

Dla kogo?
Zajęcia są przeznaczone dla MAM niemowlaków i maluchów, by mogły wrócić po ciąży i porodzie do dobrego samopoczucia, by dały sobie czas dla siebie, wzmocniły się fizycznie, by poczuć się dobrze w swoim ciele, by później móc dać uwagę i radość swoim pociechom.

Zajęcia dedykowane są również dla KOBIET W CIĄŻY, aby poczuły magię kobiecości, rozruszały się, poznały inne mamy, budowały więź ze swoim maleństwem w brzuszku.

Na zajęcia można przyjść i dobrze przyjść z dzieckiem. Dziecko może być przy mamie w chuście, może leżeć na kocyku, może być przy piersi, tak, by i mama i dziecko czuli się komfortowo. Samej też dobrze jest przyjść.

Czego potrzebujesz?
• Wyjść z domu (nieważne w jakim stanie go zostawiasz).
• Wygodny strój i ciepłe skarpetki.
• Coś do picia.
• Chusta (jeżeli nosisz dziecko w chuście)
• Ulubiona zabawka Twojego dziecka.

PROWADZĄCA – Joanna Ogrodnik.
O mnie.
Tańcem zajmuję się od wielu lat. Różnymi jego formami, od tańca współczesnego, poprzez teatr tańca, japoński taniec Butoh, taniec flamenco po Contact Improvisation. Mieszkając w Madrycie należałam do grupy teatru tańca abocca volta. Później w Poznaniu prowadziłam zajęcia
z improwizacji w ruchu pod nazwą Akcja Ciało! O tańcu robię filmy, które możesz zobaczyć tutaj joannaogrodnik.pl. Obecnie jestem mamą 3 latka i odczuwam dużą potrzebę ruchu na codzień. Często praktykujemy razem i odkrywam w tym naszym tańcu olbrzymi potencjał.
Chciałabym się tym z Wami podzielić!

TERMIN: 21 kwietnia 2018 r. godz. 10:00-11:00
(następne zajęcia będą odbywały się cyklicznie w tygodniu oraz soboty)
MIEJSCE: Akademia Rozwoju Dalejmama, ul. Marca Polo 9
INWESTYCJA: jedne zajęcia 35 zł/ lub karnet na 4 wejścia – 120 zł
ZAPISY: Aby zapisać się na zajęcia prosimy wypełnić formularz (ograniczona liczba miejsc).
https://goo.gl/forms/WME8cc16Z7pV0Owu2

*Aby zajęcia mogły się odbyć musi być zapisanych minimum 5 mam.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *