fbpx
Dalej Mama

Bądź zdrów! Zadbaj o siebie wg zasad Tradycyjnej Medycyny Chińskiej


Bądź zdrów! Zadbaj o siebie wg zasad Tradycyjnej Medycyny Chińskiej

Bądź zdrów! Zadbaj o siebie wg zasad Tradycyjnej Medycyny Chińskiej

Tradycyjna Medycyna Chińska (TMC) to cudowny system dbania o zdrowie we wszystkich aspektach – fizycznym, emocjonalnym i duchowym. Podstawowe zasady są tak uniwersalne, że z powodzeniem może je stosować człowiek zachodu.

Na tym szkoleniu poznasz podstawy teorii TMC – będzie mowa o energii czi, jin i jang, 5 elementach oraz zegarze narządów. Porozmawiamy o tym jak przenieść te zasady na nasz grunt, jak łatwo i bez wyrzeczeń stosować je na co dzień by lepiej się czuć i poprawić swoje zdrowie.

Dowiesz się na czym polega gotowanie wg 5 przemian i dlaczego tak często słyszy się, że przynosi świetne rezultaty zdrowotne. Omówimy kilka przepisów na napoje i potrawy gotowane wg 5 przemian.

Otrzymasz skrypt, który będzie dla Ciebie drogowskazem do wprowadzania drobnych, a istotnych zmian do Twojego życia.

Prowadząca:
Agnieszka Gorczycka „Jestem Specjalistą Żywienia Indywidualnego ze znajomością dietoterapii wg Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, posiadam uprawnienia do pracy w zawodzie dietetyk oraz do prowadzenia punktu zielarsko-medycznego. W swojej pracy z pacjentami korzystam z wiedzy na temat ziołolecznictwa. Prowadzę porady i szkolenia z zakresu poprawy zdrowia, podnoszenia odporności organizmu i eliminacji zbędnych kilogramów.
Moim klientom, podczas konsultacji indywidualnych, daję wytyczne żywieniowe, które są proste do wprowadzenia, osiągalne i niewyszukane, uwzględniające nawyki żywieniowe. Dążę w swojej pracy do rozpowszechnienia przekonania, że zdrowe żywienie to, wbrew krążącej opinii – smaczne, szybkie i niedrogie posiłki.
Wierzę, że większość problemów zdrowotnych obecnego społeczeństwa wynika z nieprawidłowego, nienaturalnego żywienia. Celem mojej pracy z pacjentem jest osiągnięcie harmonii w jego organizmie, który sam, odpowiednio prowadzony, potrafi uruchomić wiele mechanizmów samonaprawczych.
Prywatnie jestem mamą 2 córek, które cieszą się dobrym zdrowiem co potwierdza skuteczność szerzonego przeze mnie podejścia do żywienia.”

strona prowadzącej : www.drogadozdrowia.eu

TERMIN: 12 czerwiec 2018r., godz. 17:30-20:00
MIEJSCE: Akademia Rozwoju DalejMama, ul. Jemiołowa 44 Wrocław
INWESTYCJA: 50zł

ZAPISY:
Aby zapisać się na warsztat prosimy o wypełnienie poniższego formularza. W odpowiedzi zwrotnej zostanie przesłane potwierdzenie uczestnictwa oraz dane do przelewu.

Formularz zgłoszeniowy: https://goo.gl/forms/JzXAxaadeP49iySA3


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *