Masaż Dotyk Motyla 

Masaż Dotyk Motyla to krótka i wspaniała technika, która dzięki delikatnemu dotykowi rozpuszcza napięcia, łagodzi objawy stresu, poprawia biologiczne funkcjonowanie organizmu, uzdrawia traumy i odbudowuje energię. 

Dotyk podczas masażu jest bardzo lekki, jak muśnięcie skrzydłami motyla. Masaż wykonuje się w ubraniu i trwa od 7 – 15 minut. 

Przykłady zastosowania masażu:
• Łagodzi objawy stresu, sprzyja rozluźnieniu, poprawia funkcjonowanie organizmu,
• wspiera proces zdrowienia i rekonwalescencji po wypadku i chorobie,
• harmonizuje i przywraca przepływ energii życiowej,
• poprawia samopoczucie w trakcie długotrwałej choroby,
• Zapewnia komfort w czasie odczuwania bólu,
• Uzdrawia wspomnienia dotyczące wczesnej traumy,
• Rozpuszcza zbroję, przywraca naturalny przepływ energii życiowej,
• Ułatwia nawiązanie kontaktu z własnym ciałem,
• Pomaga ofiarom przemocy.

Masaż Dotyk Motyla jest jedną z technik terapii Łagodnej Bio-Energetyki 
(Gentle Bio-Energetics) i został opracowany przez lekarza pediatrę dr Evę Reich, 
której ojciec Wilhelma Reich wprowadził metodę pracy z ciałem 
do zachodniego świata psychoterapii. Okazało się, że stworzony dla dzieci, z równie dużym efektem może być stosowany u osób dorosłych.

„Eva nauczyła się od swojego ojca, że centrum każdego człowieka wypełnione jest energią życiową. Energia życiowa pulsuje, czyli rozszerza się i kurczy. Jednak ten naturalny przepływ energii blokuje się w wyniku dużego stresu, traumy i wytworzenia ochronnej zbroi.
Zbroja to indywidualny ochronny system przetrwania powstały w wyniku traumatycznych doświadczeń; obejmuje zarówno pamięć mięśniową, osobowościową, energetyczną , jak i wspomnienia z łona matki; hamuje przepływ energii.”
Delikatny dotyk – odczuwany jako przyjemny/nieinwazyjny – podnosi potencjał energetyczny skóry rozpuszczając napięcie, uzdrawiając traumę i przywracając przepływ energii z centrum człowieka do powierzchni skóry i dalej poza ciało. 

MASAŻ WYKONUJE: 
Anna Szurlej – nauczyciel Ekstra Kompetencyjny Vedic Art, terapeutka dźwiękiem mis tybetańskich i gongów, naturoterapeutka, trener SBF. 

„Od ponad 20 lat zgłębiam wiedzę na temat kreatywności, zdrowia i samorozwoju. Wewnętrzna transformacja jest moim impulsem do poszukiwania nowych rozwiązań w terapii i warsztatach, które prowadzę. W swojej pracy głównie wykorzystuję łagodne techniki pracy z ciałem, m.in. masaż tybetański, masaż Ojca Klimuszki, Łagodną Bio-Energetykę, medytacje, Soul Body Fusion i dźwięk.”
www.annaszurlej.pl 
Kontakt: Anna Szurlej tel. + 48 608 520 250

TERMIN: ustalany indywidualnie 

MIEJSCE: Akademia Rozwoju DalejMama, ul. Marca Polo 9 (Osiedle Olimpia Port), Wrocław

ZAPISY: W celu zapisania się na masaż prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego https://goo.gl/forms/YbT89XRPeTznM03M2, a my skontaktujemy się z Tobą w celu uzgodnienia dogodnego terminu.

INWESTYCJA: 30 zł/ masaż – 20 min